Sugrįžęs J. Valančiūnas sprogo rezultatyvumu ir surinko dvigubą dublį

Po smulkios traumos sugrįžęs lietuvis surengė įspūdingą pasirodymą NBA lygoje. Jonas Valančiūnas su atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (6-15) sužaidė savo geriausią sezono mačą, tačiau jam nepavyko iškovoti pergalės ir rezultatu 99:106 (20:27, 15:23, 29:28, 35:28) nusileisti Čikagos „Bulls“ (8-14) krepšininkams.

Visas rungtynes nuo pirmos minutės pirmavo  tik mačo nugalėtojai, kurie vienu metu turėjo net 22 taškų pranašumą. Visgi, ketvirtame kėlinyje pavyko sušvelninti atsilikimą, bet dėl pergalės pakovoti nepavyko.

J. Valančiūnas per 29 minutes pelnė 32 taškus (12/17 dvitaškiai, 8/10 baudos metimai), atkovojo 13 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, bet ir pats gavo bloką.

Jam talkino J. Crowderis ir J. Jacksonas, kurie pelnė po 15 taškų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Z. LaVine su 25 taškais.