Sugrįžęs S. Curry atvedė „Warriors“ į pergalę

„Golden State Warriors“ ekipa sulaukė savo superžvaigždės Stepheno Curry ir su jo pagalba 121:116 palaužė Naujojo Orleano „Pelicans“.

Dabar „Warriors“ serijoje iki keturių pergalių jau pirmauja 2-0.

Šešias savaites nežaidęs S. Curry per 27 minutes pelnė 28 taškus (3/5 dvit., 5/10 trit., 7/7 baud.), atkovojo 7 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 6 kartus suklydo ir dukart prasižengė.

S. Curry esant aikštėje „Warriors“ už varžovus įmetė net 26 taškais daugiau. Antroje vietoje šioje kategorijoje yra Kevinas Looney, kurio +/- siekia vos +7.

„Warriors“ ekipai pavyko perlaužti rungtynes tik ketvirtojo kėlinio pabaigoje, kai spurtavo 11:0 ir įgijo 12 taškų persvarą – 110:98. Nors „Pelicans“ dar sumažino atsilikimą, pakovoti dėl pergalės jau nesugebėjo.

„Warriors“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Kevinas Durantas su 29 taškais, S. Curry pridėjo 28, Draymondas Greenas 20 (9 atk. kam., 12 rez. perd.), o Andre Iguodala 15.

„Pelicans“ gretose Anthony Davisas pelnė 25 taškus (15 atk. kam.), Jrue Holiday pridėjo 24 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Rajonas Rondo 22 (12 rez. perd.), Nikola Mirotičius 18 (9 atk. kam.).