Sujudimas NBA dėl C. Anthony – Persikels į „Lakers“?

Šiuo metu vienas labiausiai apkalbamu žaidėjų NBA yra tikrai ne Lebronas Jamesas ar Zionas Williamsonas, o šiek tiek primirštas, karštakošis Carmelo Anthony. Pastaruoju metu apie žaidėją rašoma ir kalbama kur kas daugiau nei įprastai bei labiau iš teigiamos pusės.

Dar praeitus sezonus apie 35-erių amerikietį daugelis kalbėjo neigiamai, kad jis gadina atmosferą komandoje ir nerodo gerų rezultatų.

Visgi, pastaruoju metu apie žaidėją pasirodė ne vienas teigiamas atsiliepimas, ypatingai JAV rinktinei prarandant žaidėjus. Kai kurie NBA atstovai siūlo C. Anthony pakviesti į rinktinę, nes jis yra vienas geriausių ir daugiausiai pergalių pasiekęs krepšininkas atstovaudamas savo šalį.

Los Andželo „Lakers“ komandos krepšininkas Kyle Kuzma pareiškė, kad norėtų matyti tokį žaidėją ekipoje.

Melo lengvai yra geresnis nei pusė žaidėjų lygoje šiuo metu. Be jokių abejonių. Jis turėtų priklausyti kokiai nors komandai dabar, nors žmonės be jokių priežasčių apie jį šneka blogai. Jis tikrai dar vienas iš geriausių.“ pridėjo K. Kuzma.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts