Susitarimas pasiektas: broliai Ballai žais „Vytaute“

Šią naktį pasirodžiusi informacija apie brolių LaMelo ir LiAngelo Ballų persikėlimą į „Vytautą“ tapo realybe – Yahoo praneša, kad krepšininkai susitarė dėl vienerių metų kontrakto su Prienų komanda.

16-metis LaMelo ir 19-metis LiAngelo Lietuvoje pradės savo profesionalų karjeras. Rašoma, kad „Lakers“ gynėjo Lonzo jaunesni broliai į mūsų šalys atvyks sausio pradžioje. Teigiama, jog LKL pirmenybėse jiems būtų suteikiama mažiau žaidybinio laiko, o BBL čempionate jiems žadama 20-25 minučių per mačą.

„Mes kalbėjomės su keletu komandų ir „Vytautas“ mums atrodė patraukliausia vieta LaMelo ir LiAngelo tobulėjimui. Mums buvo labai svarbu surasti komandą, kuri varžytųsi pajėgioje lygoje ir turėtų tiek trumpalaikių, tiek ilgalaikių planų“, – kalbėjo žaidėjų agentas Harrisonas Gainesas.

Apie būsimus pirkinius pasisakė ir „Vytauto“ komanda.

„Mūsų klubas labai džiaugėsi galėdami įsigyti tokius žaidėjus kaip LiAngelo ir LaMelo Ballus. Mes esame pasiryžę prisidėti prie ilgalaikės jų sėkmės bei tobulėjimo“, – cituojamas „Vytauto“ klubas

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts