Švedas oficialiai tapo CSKA žaidėju

Švedas vėl prisijungė prie CSKA

Aleksejus Švedas oficialiai vėl tapo Maskvos CSKA krepšinio klubo dalimi. CSKA oficialioje savo „Twitter“ paskyroje išplatino nuotraukas, kuriose akivaizdžiai matosi, kaip ryškiausia nūdienos rusų krepšinio žvaigždė ir CSKA prezidentas Andrejus Vatutinas raito parašus ant sutarties su raudonarmiečių klubu.

A. Švedas legendiniame Rusijos sostinės klube yra praleidęs net 7 sezonus: raudonai mėlynai baltų CSKA spalvų orumą jis gynė 2005-2012 metų sezonuose, o labiausiai A. Švedo žvaigždė ėmė skleistis maskviečių klubą treniruojant Jonui Kazlauskui. Per 7 savo karjeros pradžios metus su CSKA krepšininkas tapo Rusijos, Eurolygos čempionu.

Vėliau A. Švedas išvyko į NBA, kur atstovavo Minesotos, Hjustono bei Niujorko klubams. 2015 metais jis grįžo į Rusiją ir ten visą ligšiolinį laiką atstovavo Maskvos srities „Khimki“. Po praėjusio sezono šis Pamaskvės klubas dėl finansinių bėdų pasitraukė iš VTB Vieningosios lygos bei Eurolygos, o Rusijos nenorėjęs palikti gynėjas perbėgo į pagrindinių konkurentų gretas.

Tokiu įvykių posųkiu itin džiaugėsi CSKA vyriausiasis treneris Dimitris Itoudis: „Mes jau kelis kartus kalbėjomės su Aleksejumi. Jis turi didelę motyvaciją žaisti mūsų komandoje, padėti laimėti titulus bei demonstruoti gerą žaidimą. Be abejo, Aleksejus CSKA organizacijoje yra užsitarnavęs pagarbą. Jis supranta, ką reiškia dirbti kartu su CSKA, su kitais svarbiais krepšininkais. Jis yra pasiruošęs pridėti savo įgūdžius ir siekti bendro tikslo.“

Primename, kad kitame sezone Maskvos CSKA garbę gins ir buvęs vienas Kauno „Žalgirio“ lyderių Marius Grigonis.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts