T. Heurtelis apie Šarą: jis manęs nemylėjo

Thomas Heurtelis

Vienu geriausiu Europos įžaidėjų laikomas prancūzas Thomas Heurtelis praėjusio sezono viduryje pateko į didžiulį krepšinio skandalą, kuomet paaiškėjo, jog krepšininkas slapta veda derybas su Madrido „Real“. Apie tai sužinoję katalonai suspendavo savo atakų organizatorių ir ėmė jam ieškoti kitos darbo vietos. Maža to, krepšininkas užsitraukė didelę Šarūno Jasikevičiaus nemalonę.

Su prancūzu nustojo bendrauti komandos draugai, jis turėjo atskirai treniruotis ir leisti laiką, taipogi buvo paliktas net oro uoste, kai „Barcelona“ po Eurolygos rungtynių išskrido namo. Galop T. Heurteliui pavyko ištrūkti iš Katalonijos sostinės, kuomet buvo susitarta dėl sezono užbaigimo Vilerbano ASVEL klube.

Vasarą T. Heurtelis padėjo parašą po sutartimi su karališkuoju klubu ir dabar džiaugiasi tuo, jog „real“ treneris Pablo Laso jį mėgsta ir vertina jo talentą.

„Skirtumas yra tas, kad Šaras manęs nemylėjo, o Laso myli. Geriausias dalykas yra tas, jog Madride aš dirbu su Laso. Nuo to laiko, kuomet čia atvykau, tiek treneris, tiek klubas leido man pasijusti mylimu. Tai yra labai svarbu“, – pasakojo „Real“ naujokas.]

T. Heurtelis jau savotiškai įgėlė Š. Jasikevičiui. Neseniai vykusiame Ispanijos Supertaurės finale „Real“ įveikė „Barcą“. Nors Šaro ekipa tame ssusitikime turėjo net 19 pranašumą, galop „Real“ triumfavo 88:83 ir nugvelbė „Barcai“ iš panosės šalies Supertaurę.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts