Tarp komandos lyderių buvęs Brazdeikis sužaidė karjeros rungtynes

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje vis didesnį pasitikėjimą įgauna Ignas Brazdeikis. Lietuvis ir vėl gavo daug žaidybinio laiko bei pagerino savo rezultatyvumo rekordą, tačiau jo atstovaujama Orlando „Magic“ (21-47) namuose 96:128 (19:34, 25:40, 25:33, 27:21) nusileido Minesotos „Timberwolves“ (21-47) krepšininkams ir patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės.

Lietuvis ant parketo praleido 35 minutes ir pelnė 16 taškų (1/3 trit., 6/8 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 6 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau tris kartus suklydo bei surinko 5 asmenines pražangas.

„Timberwolves“ rungtynėse dominuoti pradėjo jau pirmajame kėlinyje, kai susikrovė 15 taškų pranašumą. Antrajame kėlinyje ir toliau tempo nesumažinę svečiai įgijo triuškinančią 30-ies taškų persvarą. Trečiajame ketvirtyje svečiai ir toliau didino pranašumą, tačiau nors ir šeimininkai lemiamo ketvirčio metu dar stengėsi atkurti intrigą, atsilikimas buvo per didelis.

Nugalėtojus į pergalę vedė Karlas-Anthony Townsas, kuris per 29 žaidimo minutes pelnė 27 taškus (2/7 trit., 8/12 dvit., 5/6 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Jam geriausiai talkino D‘Angelo Russella, kuris per 30 minučių prie pergalės taip pat prisidėjo 27 taškais (5/9 trit., 4/12 dvit., 4/6 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Sekančias rungtynes Orlando „Magic“ žais išvykoje prieš vietą atkrintamųjų etape jau turinčią „Bucks“ ekipą.

„Magic“: R.J. Hamptonas 19, Dwayne'as Baconas 18, Ignas Brazdeikis 16, Moritzas Wagneris ir Cole'as Anthony po 11.

„TimberWolves“: D'Angelo Russellas ir Karlas-Anthony Townsas po 27, Ricky Rubio 18, Anthony Edwardsas 16.