Thomasas Heurtelis palieka „Barcelona“

„Barcelona“ ir Thomasas Heurtelis suka skirtingais keliais.

Klubas antradienį pranešė, kad krepšininko išvykimas pasiektas abipusiu sprendimu.

Heurtelis jau kelis mėnesius nesitreniruoja kartu su komanda, tačiau paskutinį kartą į aikštę krepšininkas išbėgo gruodžio pradžioje, kai „Barcelona“ šventė pergalę Eurolygoje.

Prancūzijos nacionalinės rinktinės krepšininko vaidmuo Ispanijos klube mažėjo nuo pat sezono pradžios. Santykiai tarp klubo vadovybės ir Heurtelio pasiekė lūžio tašką, kai po rungtynių su „Anadolu Efes“ krepšininkas nebuvo įleistas į klubo lėktuvą.

Jeigu prancūzas šiame sezone prisijungs prie Eurolygoje rungtyniaujančio klubo, jam nebebus leista stoti į kovas stipriausiame senojo žemynui turnyre. Krepšininkas galės padėti ekipai tik šalies pirmenybėse.

Thomasas Heurtelis prie „Barcelona“ klubo prisijungė 2017 metais. Per savo karjeros etapą Barselonoje jis padėjo ekipai iškovojo 2018 ir 2019 metų „Copa Del Rey“ titulus bei abiejuose turnyruose buvo išrinktas naudingiausiu žaidėju.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts