„Timberwolves“ pasiuntė „Lakers“ į nokdauną rungtynių pradžioje ir pratęsė varžovų agoniją (VIDEO, REZULTATAI)

Minesotos „Timberwolves“ ekipa namuose 114:96, be didesnio vargo, susidorojo su Los Andželo „Lakers“ komanda.

„Lakers“ tai buvo 7-asis pralaimėjimas iš eilės ir 10-asis pralaimėjimas per paskutines 11 rungtynių. Tiesa, Los Andželo ekipai šiose rungtynėse nepadėjo trys starto penketo žaidėjai: Brookas Lopezas, Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as ir Lonzo Ballas.

„Timberwolves“ pirmą ir labai galingą smūgį sudavė jau pirmame kėlinyje, kurį pradėjo spurtu 16:0. O po pirmojo ketvirčio „vilkai“ pirmavo 30:18. Visus 18 „Lakers“ taškų pelnė nuo suolo pakilę krepšininkai.

Vis dėlto, „Lakers“ dar bandė sugrįžti į rungtynes, o trečiajame kėlinyje jie atsiliko jau tik 5 taškais, tačiau „Timberwolves“ ketvirtį užbaigė atkarpa 13:0.

Svečiai ketvirtame kėlinyje sugebėjo atsilikimą sumažinti iki 9 taškų, tačiau Jimmy Butleris pelnė 6 taškus iš eilės ir atsakė į visus klausimus. J. Butleriui tai buvo aštuntosios rungtynės iš eilės, kai jis pelno bent 20 taškų.

„Timberwolves“ komandoje J. Butleris pelnė 28 taškus (9 rez. perd., 7 kld.), Andrew Wigginsas pridėjo 21 (9 atk. kam.), Gorgui Diengas 17, Karlas-Anthony Townsas 16 (13 atk. kam.), Tajas Gibsonas 14.

„Lakers“ komandoje išsiskyrė Jordanas Clarksonas su 20 taškų, Julius Randle‘as pridėjo 15 (12 atk. kam.), Brandonas Ingramas 14.

Orlando „Magic“ 95:98 Bruklino „Nets“
Portlando „Trail Blazers“ 124:120 Čikagos „Bulls“