„Top Sport“ vadovas apie V. Kariniausko situaciją: „Turime įrodymų“

Vaidas Kariniauskas buvo suspenduotas Panevėžio „Lietkbalio“ po to, kai sulaukė kaltinimų galimai sutartų rungtynių atveju.

Įvairių šaltinių teigimu, lažybų priežiūros komisija klubui pranešė, kad V. Kariniausko artimas draugas dvejose skirtingose lažybų kontorose padėjo po 2 tūkstančius eurų už įvykį, jog įžaidėjas neviršys 8,5 taško. Šis mačą baigė su 2 taškais, pataikęs 1 metimą iš 6.

15min žurnalistas Kęstas Rimkus bendraudamas su „Top Sport“ vadovu Gintaru Staniuliu detaliau pasidomėjo V. Kariniausko atveju. Ši lažybų bendrovė aktyviai seka situaciją ir teigia, kad turi pagrįstų įrodymų.

„Šie statymai buvo didesni nei įprastai. Tai buvo įtartini ir pasikartojantys statymai. Jie kėlė rimtą pagrindą įtarimams. Mes surinkome visą medžiagą ir perdavėme ją Lošimų priežiūros tarnybai, kuri turėtų detaliau išnagrinėti ir toliau kreiptis į teisėsaugą. Tai toks atvejis, kai tarnyba turbūt sušauks spaudos konferenciją ir informuos visuomenę, nes šis atvejis yra beprecedentis“, – 15min portalui sakė G. Staniulis.

Paklaustas, ar turi įrodymų, G. Staniulis atsakė „taip“, tačiau paprašytas juos plačiau pakomentuoti, kol kas susilaikė nuo detalių: „Nenorėčiau užbėgti įvykiams už akių. Manau, kad šie dalykai bus paviešinti.“

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts