Tragiškai pirmą ketvirtį sužaidę „Grizzlies“ nepasipriešino „Clippers“ – J. Valančiūnas buvo blankus

Stiprų pralaimėjimą NBA lygoje patyrė lietuvio ekipa, kuri nesugebėjo pasipriešinti vieniems iš lyderių. Jonas Valančiūnas su atstovaujama Memfio "Grizzlies" (28-29) nusileido Los Andželo "Clippers" (38-19) rezultatu 97:124 (14:40, 23:26, 29:24, 31:34).

Jau pirmame kėlinyje krepšininkai iš Los Andželo tiesiog dominavo ir be didesnių problemų pelnė daugiau nei du kartus taškų už varžovus. Visgi, sekantys ketvirčiai klostėsi tolygiai, o juos pavyko netgi laimėti, tačiau per mažu skirtumu, kas neleido pakovoti dėl pergalės.

J. Valančiūnas per 26 minutes pelnė 5 taškus, atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

J. Morantas vėl buvo rezultatyviausias ir pelnė 16 taškų.

Nugalėtojų gretose K. Leonardas buvo lyderis ir surinko 25 taškus, M. Harrellas pridėjo 22.