Trečiąją pergalę iš eilės iškovoję lietuviai – Europos čempionato ketvirtfinalyje

Lietuvos 3×3 rinktinė sėkmingai užbaigė Europos čempionato atrankos grupių etapą. Lietuviai per tris sužaistas B grupės rungtynes iškovojo visas tris pergales ir užimdami pirmąją vietą žengė į turnyro ketvirtfinalį. Lietuvos rinktinė trečiosiose grupių etapo rungtynėse 16:15 nugalėjo Sakartvelo rinktinę ir užimdami pirmąją poziciją žengė į kitą etapą.

Lietuviai rungtynes pradėjo labai nesėkmingai. Mūsiškiai per pirmąsias tris minutes susirinko 7 pražangas, o tuo pasinaudodami Sakarvelo krepšininkai išsiveržė į priekį 6:3. Iš karto po to sekė sėkmingos lietuvių atakos ir rezultatas tapo lygus 6:6.

Po pertraukėlės sugrįžę lietuviai persvėrė rezultatą, tačiau padarytos klaidos dar kartą leido į priekį išsiveržti Sakartvelo krepšininkams 12:9. Vis tik, rungtynių pabaigoje lietuviai sugebėjo išlyginti rezultatą 15:15. Likus vos dviem minutėms Sakartvelo krepšininkai prasižengė, o Tarvydas baudos metimu išplėšė pergalę lietuviams.

Ketvirtfinalyje lietuviai kovos dėl kelialapio į Europos vyrų 3×3 čempionatą, kuris rugsėjį vyks Paryžiuje.