J. Valančiūno sąskaitoje dvigubas dublis, tačiau „Grizzlies“ siaubingai pralaimėjo „Rockets“ ekipai

NBA lygoje dar vieną stiprų pralaimėjimą patyrė mūsiškio ekipa. Jonas Valančiūnas su atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (28-30) nepasipriešino Hiustono „Rockets“ (38-20) krepšininkams ir pralaimėjo rezultatu 112:140 (17:35, 30:38, 41:38, 24:29).

Jau pirmame kėlinyje matėsi, kad rungtynės nebus pačios sėkmingiausios ir prireiks stebuklo, kad pavyktų pasiekti pergalę. Deja, jis taip ir neįvyko, o antrame kėlinyje varžovai dar labiau nutolo. Tiesa, antroji rungtynių dalis prasidėjo laimėtų ketvirčiu, tačiau labai mažu skirtumu, kuris nieko nepakeitė, o paskutinėje mačo dalyje vėl geriau žaidė „Rockets“.

J. Valančiūnas per 23 minutes surinko 16 taškų, atkovojo 10 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą.

Jo komandoje geriausiai pasirodė D. Brooksas su 22 taškais.

Tuo tarpu nugalėtojų gretose R. Westbrookas pelnė 33 taškus, o J. Hardenas 30.