Nukraujavęs „Neptūnas“ po pertraukos palaužė „Nevėžį“

LKL.lt informacija

Po ilgosios pertraukos aukštesnę pavarą įjungęs Klaipėdos „Neptūnas“ iškovojo dvyliktąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.

Prieš paskutinįjį ketvirtį 16 taškų pranašumą susikrovę Kazio Maksvyčio auklėtiniai 85:74 įveikė Kėdainių „Nevėžį“.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui kėdainiečiai priartėjo iki septynių taškų (65:72), tačiau spurtu 10:4 atsakęs „Neptūnas“ pergalės iš rankų nepaleido (82:69).

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo Jerry Johnsonas, įmetęs 17 taškų, atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 5 kamuolius ir surinkęs 29 naudingumo balus.

„Neptūno“ gretose rezultatyviausiai žaidė Renaldas Seibutis, pelnęs 26 taškus. Juanas Palaciosas pridėjo 11 taškų, Edgaras Želionis – 10.

„Nevėžio“ ekipoje Gintautas Matulis (6 atk. kam.) ir Jamesas Woodardas (7 atk. kam.) pelnė po 15 taškų, Valerijus Likhodejus (6 atk. kam.) ir Gabrielius Maldūnas pridėjo po 10 taškų.

Per pirmąsias 19 minučių nei viena komanda neturėjo didesnio nei penkių taškų pranašumo, tačiau prieš pat ilgąją pertrauką svečiai iš uostamiesčio kiek nutolo (46:39).

Trečiąjį ketvirtį rezultatu 20:11 laimėjęs „Neptūnas“ prieš paskutinįjį kėlinį turėjo 16 taškų persvarą (66:50).

Klaipėdiečiai suklydo vos 6 kartus, kai tuo metu „Nevėžis“ padarė 14 klaidų.