Trečiajame kėlinyje prabudęs „Žalgiris“ patiesė „Chimki“

Penktadienį Kauno „Žalgirio“ (11-7) krepšininkai Eurolygos 18-ojo turo rungtynėse iškovojo įspūdingą pergalę prieš Rimo Kurtinaičio vadovaujamą Maskvos srities „Chimki“ (2-16) ekipą 102:75 (22:20, 17:28, 39:13, 24:14) ir pratęsė šešių iš eilės pergalių seriją.

Pirmojoje rungtynių pusėje „Žalgirio“ krepšininkai strigo puolime. Prieš pat ilgąją pertrauką svečiai pirmavo devyniais taškais.

Kauniečiai pranašumą įgijo trečiajame kėlinyje ir jį išlaikė iki pat rungtynių pabaigos. Šeimininkai per trečiąjį ketvirtį pelnė net 39 taškus ir susikrovė 17 taškų persvarą.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai ir toliau kūrė rezultatyvias atakas, o persvara išaugo iki 27 taškų.

Pergalės kalviu tapo J. Lauvergne’as, kuris per 23 aikštelėje praleistas minutes pelnė 29 taškus (13/14 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 9 atšokusius kamuolius ir surinko net 38 naudingumo balus.

Jam geriausiai talkino 18 taškų surinkęs Marius Grigonis.

Pralaimėtojų gretose labiausiai išsiskyrė A. Švedas, kuris per 37 žaidimo minutes pelnė 22 taškus (5/13 trit., 1/5 dvit., 5/5 baud.) ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Žalgiris“: Joffrey Lauvergne‘as 29, Marius Grigonis 18, Nigelas Hayesas 14, Lukas Lekavičius 8, Thomas Walkupas 7.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 22, Devinas Bookeris 19, Jordanas Mickey 10.