Trigubą dublį surinkęs Sabonis atvedė „Pacers“ į pergalę Finikse

Domantas Sabonis užfiksavo devintąjį karjeros trigubą dublį, o jo atstovaujama Indianis „Pacers“ (17-20) Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo svarbią pergalę siekiant vietos atkrintamosiose.

Nate’o Bjorgreno auklėtiniai išvykos rungtynėse 122:111 (29:33, 33:24, 35:20, 25:34) nugalėjo Finikso „Suns“ (25-12) krepšininkus ir nutraukė dviejų iš eilės nesėkmių seriją.

Domantas Sabonis rungtynėse vėl surinko galingą trigubą dublį. Lietuvos aukštaūgis per 43 minutes pelnė 22 taškus (1/2 trit., 8/11 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, tačiau 5 kartus suklydo ir 5 kartus pažeidė taisykles.

Rungtynėse „Pacers“ į priekį pabėgo tik trečiojo kėlinio pabaigoje, kai laimėjo atkarpą 25:7 ir susikrovė 20 taškų pranašumą. Ketvirtajame ketvirtyje D.Bookerio vedama „Suns“ ekipa ėmė vytis varžovus, tačiau svečiai neleido varžovams priartėti ir šventė pergalę.

„Pacers“ krepšininkams tikru galvos skausmu tapo Devinas Bookeris, kuris per 37 minutes pelnė 20 taškų (1/6 trit., 8/14 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Suns“: Devinas Bookeris 20, Dario Šaričius 17, Deandre Aytonas, Mikalas Bridgesas ir Abdelis Naderas po 14.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 25, Domantas Sabonis ir Dougas McDermottas po 22, Mylesas Turneris 16, Carisas LeVertas 13, Justinas Holiday 10.