Trileris Portlande:,,Blazers“ pavyko atsilaikyti prieš ,,Knicks“

Lillardo vedami ,,Blazers" nugalėjo ,,Knicks"

Sekmadienio rytą 05:00 Lietuvos laiku traumų išretinta Portlando ,,Trail Blazers“ ekipa namuose priėmė Niujorko ,,Knicks“ krepšininkus ir po atkaklios kovos nugalėjo rezultatu 116-113.

Portlando žaidėjai rungtynes kontroliavo nuo pirmų minučių ir dar iki ilgosios pertraukos susikrovė 20 taškų pranašumą. Antroje mačo pusėje svečiams pavyko pakilti į lemiamą šturmą, o po galingo spurto 27-36 ketvirtame kėlinyje ,,Knicks“ krepšininkai per metimą priartėjo prie varžovų.

Vis gi, komandai pritrūko jėgų, o fantastiškai rungtyniavęs D.Lillardas sugebėjo nuskinti pergalę Portlando miestui, prie pergalės prisidėjęs 39 taškais (6 taiklūs tritaškiai). ,,Knicks“ gretose išsiskyrė I.Quickley (31 taškas) ir J.Randle (25 taškai).