Tritaškių šou surengęs Grangeris apkartino „Žalgirio“ sezono startą Eurolygoje

Kauno "Žalgirio" sezonas Eurolygoje prasidėjo nesėkme namie. Abejose aikštės pusėse strigę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai penktadienį namie 79:87 (24:22, 15:20, 14:21, 26:24) nusileido Vitorijos "Baskonia" komandai.

Rungtynes Eurolygos bronzo laimėtojai pradėjo gana neblogai – po pirmojo kėlinio dviejų taškų pranašumu būtent ir džiaugėsi šeimininkų komanda. Susitikime dominavo puolimas, o "Žalgiris" per pirmąsias 10 minučių įmetė 24 taškus.

Antrajame kėlinyje žalgiriečiams atakuoti sekėsi sunkiau – buvo įmesta tik 15 taškų, kai tuo tarpu "Baskonia" pelnė 20 tšk. ir į pertrauka nužygiavo turėdama 3 taškų pranašumą.

Trečiajame kėlinyje "Žalgiriui" ir toliau itin sunkiai sekėsi realizuoti progas. Varžovai nežaidė itin rezultatyviai, tačiau kauniečiai darė daug klaidų tiek gynyboje, tiek puolime.

Paskutiniame mačo ketvirtyje sublizgėjo pavojingiausias "Baskonia" ginklas – Jaysonas Grangeris. "Baskonia" įmetė keturis tritaškius iš eilės, iš kurių tris įmetė pats Grangeris, smeigęs metimus net ir prieš šeimininkų aukštaūgius.

"Baskonia" vienu metu buvo atsiplėšusi 18 taškų skirtumu, tačiau "Žalgiris" baltos vėliavos nekėlė ir iki pat paskutinės sekundės kūrė intrigą. Visgi staigmenos užfiksuoti paskutinę rungtynių minutę nepavyko ir "Baskonia" džiaugėsi pirmąja pergale šiame sezone.

Žalgiriečių gretose išsiskyrė Nate'as Woltersas, įmetęs 19 taškų, atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 27 naudingumo balus.

„Žalgiris“: Nate‘as Woltersas 19 (8/11 dvit., 5 rez. perd., 27 naud. bal.), Artūras Milaknis 12 (2/4 trit.), Laurynas Birutis, Aaronas White‘as ir Marius Grigonis po 7.

„Baskonia“: Jaysonas Grangeris 15 (5/7 trit.), Shavonas Shieldsas 14 (4/6 dvit.), Tornikė Šengelija 12, Marcelinho Huertas ir Mattas Janningas (1/6 trit.) po 11.