„Utah Jazz“ gabenusiam lėktuvui – katastrofos grėsmė

„Utah Jazz" atstovai vos išvengė katastrofos

Įprasta girdėti frazes, jog lėktuvai yra saugiausia transporto priemonė pasaulyje. Vis dėlto, nemaža dalis žmonių jaučia baimę keliaudami plieniniais paukščiais, o po neseniai nutikusio įvykio tokia baimė veikiausiai lydės ir „Utah Jazz“ komandą.

Keliaudami į Memfį žaisti rungtynių su „Memphis Grizzlies“, Jutos krepšininkai pateko į retą ir pavojingą situaciją.

Komandą gabenęs lėktuvas „Boeing 757-200″, vos pakilęs iš Solt Leik Sičio, netrukus turėjo leistis atgal, kuomet susidūrė su migruojančiais paukščiais. Sumaitoti paukščių kūnai sugadino vieną iš lėktuvo variklių, kuris užsidegė.

Laimei, pilotams pavyko saugiai nutupdyti lėktuvą su visais keleiviais, iš kurių nė vienas fiziškai nenukentėjo, neskaitant patirto streso.

Vos nusileidus, daugumo šiuo metu NBA lygoje pirmaujančio klubo krepšininkų socialiniuose tinkluose džiaugėsi labai laiminga įvykio pabaiga.

Po kelių valandų buvo surastas kitas lėktuvas, kuris ir nugabeno Jutos atstovus į Memfį. Čia ateinančią naktį lygos lyderių, savo sąskaitoje turinčių jau 35 pergales, laukia susirėmimas su Jonu Valančiūnu ir „Memphis Grizzlies“.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts