V. Bobrovo vedamos „Pieno žvaigždės“ išvykoje nugalėjo „Nevėžį“

Lkl.lt informacija

Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa iškovojo penktąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate ir turnyrinėje lentelėje pakilo į penktąją vietą.

Rimanto Grigo auklėtiniai trečiajame kėlinyje iššvaistė 11 taškų pranašumą, tačiau atsitiesė ir 73:68 įveikė Kėdainių „Nevėžį“.

„Džiaugiuosi pergale, nes turėjome kelis pralaimėjimus iš eilės, – teigė „Pieno žvaigždžių“ strategas R. Grigas. – Visgi, nežaidėme taip, kaip norėjome. Kai kuriuose momentuose mums daugiau pasisekė.“

Likus žaisti 25 sekundes „Pieno žvaigždės“ turėjo septynių taškų persvarą (71:64), tačiau netrukus „Nevėžis“ sumažino skirtumą iki trijų taškų (71:68). Visgi, pražangų taktiką naudojusiems kėdainiečiams išsigelbėti nepavyko (73:68)

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo Viačeslavas Bobrovas, pelnęs 18 taškų, atkovojęs 10 kamuolių, atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 30 naudingumo balų.

R. Grigas taip pat buvo patenkintas geru V. Bobrovo žaidimu: „Jis šiandien vėl sužaidė puikias rungtynes – pelnė daug taškų, atkovojo daug kamuolių ir atliko daug rezultatyvių perdavimų. Kadangi jis šiame buvo aukščiausias žaidėjas – stengėmės jį pamaitinti kamuoliais.“

„Pieno žvaigždžių“ ekipoje Tomas Lekūnas įmetė 17 taškų, Artūrs Ausėjs pridėjo 13 taškų, Trevono Hugheso sąskaitoje buvo 12 taškų ir 6 atkvoti kamuoliai.

Kėdainiečių komandoje Justas Tamulis pelnė 14 taškų, Gintautas Matulis pridėjo 10 taškų, Vladyslavas Koreniukas (9 atk. kam.) ir Rytis Juknevičius pridėjo po 8 taškus.

„Rungtynes pradėjome gerai, pirmajame kėlinyje turėjome iniciatyvą, tačiau antrajame ketvirtyje ją paleidome, – teigė „Nevėžio“ vyriausiasis treneris Ramūnas Cvirka. – Pritrūko gero lyderių žaidimo. Esant lygiam rezultatui ketvirtajame kėlinyje padarėme tris iš eilės klaidas – tai neatleistina.“

Nevėžio“ gretose debiutavęs Karlis Apsitis per 9 minutes pelnė 5 taškus ir surinko 3 naudingumo balus.

Šiose rungtynėse dėl asmeninių priežasčių nerungtyniavo Malcolmas Grantas, tačiau komandos strategas R. Cvirka turėjo tam paaiškinimą: „Jis greičiausiai serga žvaigždžių liga. Vakar per treniruotę nesirgo, viskas buvo tvarkoje. Šiandien iš ryto jam, matyt, kažkas susisapnavo.“

„Pieno žvaigždžių“ atsarginiai žaidėjai bendrai pelnė vos septynis taškus, o „Nevėžio“ atsarginiai žaidėjai surinko 22 taškus.

Pirmojo kėlinio viduryje „Nevėžis“ turėjo devynių taškų pranašumą (13:4), tačiau jau trečiojo ketvirčio pradžioje rekordinė, 11 taškų persvara, priklausė „Pieno žvaigždėms“ (41:30).

Visgi, tada kėdainiečiai atsakė spurtu 15:0 ir išsiveržė į priekį (45:41).