Lietuvių susidūrimas: „Lokomotiv“ turėjo pripažinti „Zenit“ pranašumą

VTB vieningosios lygos dvikovoje Sankt Peterburgo „Zenit“ (12-1) krepšininkai namuose iškovojo penktąją pergalę iš eilės, kai 90:85 (35:22, 13:20, 23:21, 19:22) nugalėjo Krasnodaro „Lokomotiv“ (9-6).

„Zenit“ krepšininkai šiose rungtynėse iš viso išmetė net 21 tritaškį iš kurių tikslą pasiekė 13 tolimų metimų.

Rungtynių pradžia buvo daug žadanti abiem ekipoms, tačiau įpusėjus kėliniui šeimininkai ėmė rengti rezultatyvias atakas be jokio atsako. „Zenit“ krepšininkai šiose rungtynėse milžinišką persvarą įgijo jau pirmojo kėlinio viduryje, kai pataikė net 7 iš 8 tolimų metimų. „Zenit“ vien pirmajame kėlinyje įgavo dviženklę pervarą.

Antrojo kėlinio pradžioje „Zenit“ ir toliau dominavo, o atotrūkis padidėjo iki 18 taškų. Vis tik po kelių žaidimo minučių šeimininkai ėmė strigti puolime. Artūro Gudaičio atstovaujama „Zenit“ aktyviai stengėsi atakuoti iš toli, tačiau tikslą pasiekė vos du metimai, o tuo pasinaudodama „Lokomotiv“ atsilikimą sumažino iki 6 taškų.

Po ilgosios pertraukos „Zenit“ vėl ėmė tiksliai atakoti iš toli. Šeimininkai jau trečiojo kėlinio pradžioje vėl padidino pranašumą iki dviženklio skaičiaus. Ketvirtajame kėlinyje „Lokomotiv“ kibo į atlapus, tačiau turėjo pripažinti „Zenit“ pranašumą.

Rezultatyviausiai rungtynėse pasirodė T. Willas, kuris per 30 žaidimo minučių pelnė 30 taškų (2/3 trit., 7/12 dvit., 10/11 baud.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 11 kamuolių.

Artūras Gudaitis nugalėtojams per 21 minutę pridėjo 5 taškus.

„Lokomotiv“ gretose Mindaugas Kuzminskas ir Mantas Kalnietis rungtyniavo po 31 minutę ir abu pelnė po 14 taškų.