V. Carteris turėtų tapti J. Valančiūno komandos draugu

Toronto „Raptors“ išgelbėtojas Vince‘as Carteris gali sugrįžti namo. 1998 metais penktuoju NBA naujokų biržos šaukimu pasirinktas „Vincanity“ pravardę turintis krepšininkas labai nori užbaigti karjerą Kanadoje.

Čia jis žaidė savo pirmaisiais karjeros metais ir 2004-aisiais paliko Toronto miestą. V. Carteris „Raptors“ ekipai reiškė labai daug, kadangi tik 1995 metais įkurtas klubas iki jo neturėjo jokios superžvaigždės. O V. Carterio efektingi dėjimai ir nuostabūs šou elementai būtent parūpino tai, ko trūko „Raptors“ krepšiniui.

Kanados ekipos fanai priėmė labai skaudžiai faktą, kad V. Carteris pareikalavo mainų. Greitu metu „Raptors“ namų rungtynėse V. Carteris būdavo nušvilptas, o marškinėliai su jo pavarde būdavo kiek pamodifikuoti – ant jų būdavo parašyta Quitter.

Po to kai V. Carteris persikėlė į Niudžersio „Nets“ jis visada būdavo nušvilpdamas kai žaisdavo Toronte. Tai tęsėsi ilgą laiką, tačiau galiausiai „Raptors“ sirgaliai pamiršo neapykantą amerikiečiui ir pradėjo jį sutikti šiltomis ovacijomis. Būtent taip C. Varteris yra sutinkamas kiekvieną kartą Toronte, o jis jau ne kartą teigė, kad čia nori užbaigti karjerą.

Būtent paskutinis jo pareiškimas parodo, kad tam yra labai daug šansų: „Tai nuteiks vieną dieną. Taip turi nutikti“, – teigė V. Carteris. Tiesa, šioje žinutėje kai kurie žmonės įžvelgė ir dviprasmybę. Kalbama, kad V. Carteris galėjo turėti omenyje, kad tai nutiks vienai dienai. Ne vienas krepšininkas yra pasirašęs kontraktą su buvusia ekipa vienai diena ir taip užbaigęs karjerą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts