V. Gedvilas pagrindinių rinktinių treneriais mato K. Maksvytį ir R. Grigą

V. Gedvilas atskleidė savo favoritus

Užtikrintai LKF prezidento rinkimus laimėjęs naujasis šalies krepšinio vadovas Vydas Gedvilas, panašu, jau turi tvirtus darbo rėmus ir kandidatūras rinktinių trenerių postams užimti.

Kalbėdamas apie artėjančius vyrš rinktinės trenerio rinkimus, buvęs LR Seimo pirmininkas sakė jau pasiekęs žodinį susitarimą su Permės „Parma“ ekipos strategu Kaziu Maksvyčiu. Iš Darbėnų kilęs krepšinio specialistas jau seniai šmėžavo reprezentacinės šalies krepšinio komandos radaruose, o dabar, anot V. Gedvilo, atėjo jo valanda:

„Kalbėjome su Kaziu Maksvyčiu ir jis yra realiausias kandidatas šiai dienai. Kazys sutiko ir jis mielai treniruos rinktinę, manau, kad jo valanda išmušė. Neatmetu galimybės, kad į asistentus Kazys pakvies galbūt Rimą Kurtinaitį, Kęstutį Kemzūrą ar Dainių Adomaitį“, – tvirtai kalbėjo V. Gedvilas.

Pasak naujojo LKF prezidento, jis turi ir aiškų favoritą moterų rinktinės trenerio kėdei užimti:

„Moterų krepšinyje manau, kad pirmas variantas šiai dienai yra Rimas Grigas. Jis yra davęs sutikimą, anksčiau pasiekė rezultatų gerų su Baltarusijos rinktine, dabar dirba su Ukrainos jaunimo rinktine“, – sakė naujasis LKF vadovas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts