Baigėsi paskutinė NBA mainų diena (VISI ATLIKTI MAINAI)

Laikotarpis kai NBA komandos laisvai galėjo keistis žaidėjais – baigėsi. Šį vakarą ne vienas klubas pasinaudojo galimybe mainų būdu pakeisti savo sudėtį, o labiausiai mainuose pastebima buvo „Cavaliers“ komanda, kuri sudalyvavo net trijuose mainuose. Jūsų dėmesiui pateikiame visus šiandien atliktus mainus.


 

Čikagos „Bulls“ išsiuntė Jameerą Nelsoną į Detroito „Pistons“, o už jį ši ekipa gavo Willie Reedą.

Į Detroitą taip pat persikėlė Jamesas Ennisas, kuris atvyko iš „Grizzlies“ ekipos. Tuo tarpu Brice‘as Johnsonas persikėlė į Memfį.

„Cavaliers“ komanda išsiuntė Isaiah Thomasą, Channingą Frye ir pirmojo rato šaukimą į Los Andželo „Lakers“. Mainais „Cavs“ gavo Jordaną Clarksoną ir Larry Nance‘ą.

Tuo Klivlendo klubo darbas mainuose nesibaigė: komanda sudalyvavo trijų klubų mainuose, kurių metu jų gretas papildė Rodney Hoodas ir George‘as Hillas, o komandą paliko Derrickas Rose‘as, Jae Crowderis (išvyko į „Jazz“) bei Imanas Shumpertas (išvyko į „Kings“). Į „Kings“ taip pat išvyko ir „Jazz“ žaidęs Joe Johnsonas.

Kiek vėliau paaiškėjo, jog „Cavaliers“ pastarųjų mainų dėka įgijo teises į lietuvį Artūrą Gudaitį.

„Cavaliers“ taip pat sudalyvavo mainuose su „Heat“, kurių metu išsiuntė Dwyane‘ą Wade‘ą į Majamį, kur jis praleido beveik visą savo karjerą. Už tai „Cavaliers“ pasipildė antrojo rato naujokų biržos šaukimu.

Mainuose sudalyvavo ir „Raptors“ bei „Kings“ klubai. Į Torontą išvyko Malachi Richardsonas, o į Sakramentą persikėlė Bruno Caboclo.

Portlando „Trail Blazers“ už neatskleistą pinigų sumą į Čikagos „Bulls“ išsiuntė Noah Vonleh.

Trišaliuose mainuose sudalyvavo ir „Nuggets“ generalinis vadybininkas Artūras Karnišovas. Lietuvio vadovaujama „Nuggets“ į Niujorko „Knicks“ išsiuntė įžaidėją Emmanuelį Mudiay, o patys gavo antrojo rato šaukimą bei „Mavericks“ žaidusį įžaidėją Deviną Harrisą. Tuo tarpu Dalaso klubą papildė „Knicks“ žaidęs puolėjas Dougas McDermottas.

„Pelicans“ į Bruklino „Nets“ išsiuntė Dante Cunninghamą, o jų klubą papildė Rashadas Vaughnas.

Į Atlantą persikėlė „Wizzards“ žaidęs Sheldonas Macas. „Hawks“ klubas už įžaidėją paaukojo antrojo rato šaukimą.

„Magic“ klubas atsisveikino su įžaidėju Elfridu Paytonu, kuris nuo šiol rungtyniaus „Suns“ ekipoje. Tuo tarpu „Magic“ už šį krepšininką gavo antrojo rato šaukimą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts