V. Oladipo dėl didelio šuolio karjeroje dėkoja R. Westbrookui

Indianos „Pacers“ ekipos žvaigždė Victoras Oladipo šviečia ryškiausiomis spalvomis savo naujoje ekipoje. Iš Oklahomos „Thunder“ ekipos su Domantu Saboniu į Indianą persikėlęs amerikietis tapo tikru ekipos lyderiu.

Nors į šiuos du krepšininkus „Pacers“ iškeitė Paulą George‘ą, daugelis teigė, kad „Pacers“ negavo užtektinai atgal. Tačiau tiek V. Oladipo, tiek D. Sabonis žaidžia kur kas geriau negu kas nors iš jų tikėjosi.

Pats V. Oladipo per metus iš „Thunder“ ekipos superžvaigždės Russello Westbrooko daug ko išmoko ir jam yra itin dėkingas.

„Tiesiog buvimas ten ir matymas tai, ką jis daro, tai koks jo lygis yra praėjusiais metais, leido man suprasti, kad turiu įdėti labai daug darbo, kad pasiekčiau tokį lygį. Jis labai daug prisidėjo prie mano augimo aikštėje ir už jos ribų. Jis buvo puikus žmogus, ypač praėjusiais metais, iš kurio galima mokytis. Visa tai pritaikau kiekvieną gyvenimo dieną“, – kalbėjo apie buvusį komandos draugą V. Oladipo.

V. Oladipo trejus metus praleido Orlando „Magic“ ekipoje ir antrąjį savo sezoną rinko po 17,9 taško, atliko po 4,1 rezultatyvaus perdavimo ir atkovojo po 4,2 kamuolio. Tuo tarpu praėjusį sezoną Oklahomoje gynėjas pelnė po 15,9 taško, atliko po 2,6 rezultatyvaus perdavimo ir atkovojo po 4,3 kamuolio.

Tačiau Indianoje amerikietis renka net po 24,3 taškus, atlieka po 4,1 rezultatyvaus perdavimo ir atkovoja po 5,3 kamuolio.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts