Valančiūno atstovaujama „Grizzlies“ patyrė dar vieną nesėkmę

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) antras rungtynes iš eilės be dvigubo dublio buvo liko Jonas Valančiūnas, o jo atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (31-30) ekipa namuose 109:130 (23:38, 23:36, 37:28, 26:28) nusileido Portlando „Trail Blazers“ (34-28) ekipai ir patyrė antrąją nesėkmę paeiliui.

Jonas Valančiūnas rungtynes pradėjo starto penkete ir ant parketo praleido 25 minutes ir pelnė 19 taškų (1/2 trit., 7/11 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Rungtynės prasidėjo rezultatyviomis abiejų ekipų atakomis, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje svečiai surengė spurtą ir susikrovė net 15 taškų pranašumą. Antrajame kėlinyje „Trail Blazers“ krepšininkai tempo nesumažino, o atotrūkis išaugo iki 28 taškų. Po ilgosios pertraukos „Grizzlies“ ekipai šiek tiek pavyko sumažinti atsilikimą, tačiau svečių persvara buvo per didelė.

Nugalėtojus į pergalę vedė C.J. McCollumas, kuris per 35 minutes pelnė 26 taškus (4/6 trit., 6/9 dvit., 2/3 baud.), atkovojo 6 atšokusius kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Jam geriausiai rungtynėse talkino 24 taškus pelnė N. Powellas.

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 19, Dillonas Brooksas 18, Jarenas Jacksonas 13, Ja Morantas 10.

„Blazers“: C.J. McCollumas 26, Normanas Powellas 24, Damianas Lillardas 23, Carmelo Anthony 18, Jusufas Nurkičius 15.