Valančiūno vedami „Pelicans“ sutriuškinti Jutoje

Pasiruošimą naujajam Nacionalinės krepšinio asociacijos sezonui tęsianti Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipa patyrė dar vieną triuškinantį pralaimėjimą. Willie Greeno auklėtiniai su Jonu Valančiūnu priešakyje išvykos rungtynėse 96:127 (22:28, 24:35, 19:32, 31:32) nusileido Rudy Goberto vedamiems Jutos „Jazz“ krepšininkams.

„Jazz“ rungtynėse pirmavo nuo pat pirmosios mačo minutės ir vis didino savo pranašumą. Didžiausias lūžis rungtynėse įvyko trečiajame kėlinyje, kai „Jazz“ absoliučiai dominavo visuose kategorijose, o komandų skirtumas tapo nebepadorus. Tuo tarpu ketvirtajame kėlinyje „Jazz“ tik didino pranašumą ir iškovojo lengvą pergalę.

Tiesioginis Jono Valančiūno oponentas Rudy Gobertas buvo nesustabdomas po krepšiais. Puolėjas per 24 žaidimo minutes pelnė 19 taškų (7/8 dvit., 5/7 baud.), atkovojo net 19 kamuolių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Jonas Valančiūnas  „Pelicans“ ekipoje buvo vienas rezultatyviausių ir ant parketo praleido 25 minutes ir pelnė 12 taškų (0/1 trit., 5/9 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Jazz“: Rudy Gobertas 19, Donovanas Mitchellas 18, Jordanas Clarksonas 17, Mike'as Conley ir Bojanas Bogdanovičius po 15, Ericas Paschallis 14.

Pelicans“: Devonte Grahamas 12, Jonas Valančiūnas, Trey Murphy ir Herbertas Jonesas po 12, Nickeilas Alexanderis-Walkeris 11, Naji Marshallas 10.