„Valencia“ pašalino „Baskonia“ ekipą iš ACB atkrintamųjų

Giedraitis ir Sedekerskis

Trečiose ir lemiamose Ispanijos ACB lygos ketvirtfinalio rungtynėse Tado Sedekerskio ir Roko Giedraičio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ 73:78 (19:23, 15:20, 19:16, 20:19) išvykoje nusileido „Valencia Basket“ krepšininkams.

Labai nesėkmingai baskams susiklostė pirmoji mačo pusė, kurios metu pavyko susikurti neblogų metimų, tačiau niekaip nesisekė jų pataikyti. Po dviejų kėlinių šeimininkų ekipa jau turėjo 9 taškų pranašumą (43:34)

Po didžiosios pertraukos baskų žaidimas puolime tapo efektyvesnis, taškus ėmė rinkti ir pirmoje susitikimo pusėje nė vieno taško nesurinkęs R. Giedraitis, porą atakų sėkmingai užbaigė T. Sedekerskis. Vis dėlto, panašus status quo laikėsi visą trečiajį kėlinį ir prie pirmaujančios „Valencia“ priartėti nepavyko.

Ketvirtajame kėlinyje lietuvių turinčiai ekipai du kartus pavyko sumažinti atsilikimą iki vos trijų taškų, tačiau perlaužti rungtynių eigos nepavyko. Nikolos Kaliničiaus vedami oranžiniai išlaikė pergalingą pranašumą ir pusfinalio serijoje kausis su Madrido „Real“.

Paskutinėse savo 2020-2021 metų ACB sezono rungtynėse R. Giedraitis pelnė 10 taškų, T. Sedekerksis pridėjo 4.

„Valencia Basket“: Nikola Kaliničius 18, Mike‘as Tobey 13 , Louisas Labeyrie 12, Bojanas Dubljevičius ir Samas Van Rossomas po 9.

„Baskonia“: Zoranas Dragičius 16, Achille Polonara 15, Alecas Petersas 12, Rokas Giedraitis 10, Pierria Henry 9.