Vėl dominavęs G. Antetokounmpo atvedė „Bucks“ į pergalę

NBA lygoje dar vieną pergalę pasiekė lygos lyderiai su graiku priešakyje. Giannis Antetokounmpo su atstovaujama Milvokio „Bucks“ (48-8) lengvai pranoko Filadelfijos „76ers“ (35-22) rezultatu 119:98 (31:21, 25:29, 37:23, 26:25).

Jau pirmame kėlinyje matėsi nežymus „Bucks“ pranašumas, kurio dėka pavyko susikūrti dviženklį pranašumą. Visgi, prieš ilgąją pertrauką skirtumas sumažėjo tarp komandų. Antroje mačo dalyje į priekį vėl šovė Milvokio atstovai, kurie solidžiu skirtumu laimėjo trečiąjį ketvirtį, o paskutiniame minimaliu.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo G. Antetokounmpo su 31 tašku, 17 atkovotų ir 8 rezultatyviais perdavimais.

Jam talkino Kh. Middletonas su 25 taškais.

Pralaimėtojų gretose po 17 taškų pelnė J. Embiidas, F. Korkmazas, S. Miltonas.