Vėl lyderiu buvęs D. Sabonis surinko galingą dvigubą dublį ir padėjo nugalėti „Knicks“ (VIDEO)

NBA lygoje rungtyniaujantis lietuvis ir toliau išlieka vienu iš komandos lyderiu, bei padeda iškovoti pergales. Domantas Sabonis su atstovaujama Indianos "Pacers" (28-14) ekipa svečiuose nugalėjo visą sezoną stringančius Niujorko "Knicks" (10-32) krepšininkus rezultatu 121-106 (22:31, 30:33, 30:32, 24:25).

Jau nuo pirmo kėlinio namai turėjo problemų ir atsiliko nuo lietuvio komandos, o prieš ilgąją pertrauką deficitas dar labiau padidėjo. Antroje rungtynių dalyje kova klostėsi atkakliai, tačiau visus kėlinius keletą taškų skirtumu pavyko laimėti "Pacers".

D. Sabonis žaidė 32 minutes ir pelnė 22 taškus (9/14 dvitaškiai, 4/4 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 15 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus, bei prasižengė 2 kartus.

Jam geriausiai talkino Victor Oladipo su 19 taškų, 15 pridėjo Bojanas Bogdanovičius.

Pralaimėtojų gretose Emmanuelis Mudiay surinko 21 tašką, dar 15 įmetė Damyeanas Dotsonas.