Vilniaus „Rytas“ keičia marškinėlių dizainą

M. Normantas ir A. Butkevičius

Nuo pat klubo įkūrimo juoda, raudona ir balta spalvos buvo neatsiejama Vilniaus „Lietuvos ryto“, o vėliau „Ryto“ klubo dalis. Vis dėlto, prieš artėjantį 2021-2022 metų sezoną klubas ryžosi rimtoms permainoms ir nuo šiol rungtyniaus raudonomis ir baltomis aprangomis.

Baltos spalvos marškinėlius Lietuvos vicečempionai vilkės išvykos mačuose, o raudonus – rungtyniaudami savo „Jeep“ ir „Avia Solutions Group“ arenose.

Pirmieji naujuosius marškinėlius išbandė ir prieš fotoaparatų blykstes juos pademonstravo klubo kapitonas Arnas Butkevičius bei po karjeros etapo Panevėžio „Lietkabelyje“ į Vilnių sugrįžęs „Ryto“ sistemos auklėtinis Margiris Normantas.

„Tai yra „Ryto“ duoklė vilniečiams, kurie šios spalvos aprangų idėją klubui ne kartą siūlė ir anksčiau. Iš kelių sukurtų variantų galutinį marškinėlių dizainą išrinkti padėjo ištikimiausi „Ryto“ sirgaliai – praėjusio sezono abonementų turėtojai“, – teigia „Ryto“ vizualinės komunikacijos vadybininkas Tomas Kukta.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts