Vis daugiau NBA krepšininkų protestuoja prieš „Visų žvaigždžių“ mačą

NBA vadovybės pastangos kovo mėnesį surengti „Visų žvaigždžių“ rungtynes vis labiau yra neigiamai vertinamos tarp žaidėjų. Kiek ankščiau šią savaitę viešai į miltus šį reikalą sumalė LeBronas Jamesas, kuris teigė, kad jis turi nulinę motyvaciją ir visiškai nėra nusiteikęs šiam mačui.

Su šia nuomone sutinka ir potencialus LeBrono varžovas „Visų Žvaigždžių“ rungtynėse Giannis Antetokounmpo.

„Manau, kad kiekvienas žaidėjas nekantriai laukė tų 5 ar 7 laisvų dienų. LeBronas pasakė, kad neturi jokio susidomėjimo ir energijos žaisti „Visų žvaigždžių“ rungtynėse ir aš jaučiuosi taip pat. Šiuo metu „Visų žvaigždžių“ rungtynės man visiškai nerūpi. Mes negalime susitikti su savo šeimomis.

Aš tiesiog negaliu apie šias rungtynes galvoti, nes labiau noriu susitikti su savo šeima, noriu nuvykti aplankyti savo brolį į Ispaniją. Vis tik, jeigu rungtynės įvyks mes turėsime jose dalyvauti, nes toks mūsų darbas.“,- sakė G. Antetokounmpo.

Praėjusią savaitę NBA lygos žvaigždė LeBronas Jamesas buvo ypatingai įniršęs, kai sužinojo, kad „Visų žvaigždžių“ rungtynės įvyks. Lygos teigimu šis mačas dėl koronaviruso pandemijos turėjo būti atšauktas, tačiau akivaizdu, kad lyga linkusi renginį sugrąžinti. 

„Mes visi kovojame su virusu ir bandome jį nuraminti, tačiau dėl kažkokios priežasties turime dalyvauti šiame renginyje. Aš suprantu, kad argumentų surengti šį renginį yra, tačiau sutrumpėjęs tvarkaraštis išvargino žaidėjus. Krepšininkams reikia laiko pabūti su šeimomis ir atsipalaiduoti atsitraukiant nuo krepšinio.“,- sutikdamas su kitų žaidėjų nuomone pridūrė Jamesas Hardenas.

Tuo tarpu Kevinas Durantas nebuvo iškalbus ir savo socialiniame tinkle tiesiog paprašė būti „išlaisvintas“.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts