Paaiškėjo VTB „Visų žvaigždžių“ rungtynių kandidatai

VTB Vieningoji lyga pirmadienį paskelbė 66 žaidėjų sąrašą, kurie surinko daugiausiai sirgalių balsų ir pretenduoja dalyvauti 2021-ųjų metų „Visų Žvaigždžių“ rungtynėse.

Rungtynės tarp Rusijos krepšininkų ir Pasaulio žvaigždžių vyks Maskvos VTB arenoje vasario 14 d. po galutinio žiniasklaidos atstovų balsavimo.

Į išplėstinį sąrašą pateko ir keturi lietuviai – Mindaugas Kuzminskas, Mantas Kalnietis, Adas Juškevičius ir Eigardas Žukauskas.

Preliminarus žaidėjų balsavimas vyko nuo sausio 14 d. iki 25 d., socialiniame tinkle „VKontakte“. Balsavimui pasibaigus buvo sudarytas išplėstinis sąrašas, kurį sudaro iš viso 66 krepšininkai. Iš 9 ekipų išrinkta po tris Rusijos žvaigždes ir tris Pasaulio žvaigždes. Į preliminarų sąrašą taip pat patenka ir 3 užsienio komandų krepšininkai.

Antrasis balsavimo etapas numatomas nuo sausio 26 d. iki vasario 1d. Remdamasi žurnalistų apklausos rezultatais, VTB lyga paskelbs galutinius „Visų Žvaigždžių“ rungtynių rezultatus.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts