„Vytautas“ daugiau nei dvigubai pabrangino bilietus į BBL rungtynes, kuriose žais broliai Ballai

Prienų-Birštono „Vytauto“ klubas yra pasiruošęs maksimaliai išnaudoti LiAngelo ir LaMelo Ballų atvykimą į jų ekipą. Tai parodo ir komandos sprendimas daugiau nei dvigubai pabranginti bilietus į BBL mačus, kuriuose ir turėtų rungtyniauti šie broliai.

Iki šiol už BBL bilietus Prienų ekipa prašydavo 3 eurų, o būtent tiek kainuos ir galimybė stebėti gruodžio 22 dienos rungtynes su „Šiaulių“ klubu. Visgi, nuo sausio 9 dienos mačo su „Tsmoki-Minsk“, kuriame ir turėtų debiutuoti komandos naujokai, bilietų kainos išaugo iki 7,9 euro.

Norintys pamatyti gyvai šias tris „Vytauto“ rungtynes namuose, žiūrovai turės išleisti 23,7 eurus, o beveik tiek kainavo ir viso sezono „Vytauto“ mačų abonementas (29 eurai).

Palyginimui, į rungtynes su Kauno „Žalgirio“ klubu „Vytautas“ pardavinėja bilietus už 5 eurus, o į mačus su kitomis LKL komandomis į susitikimą galima patekti įsigijus bilietą už 3 eurus.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts