„Warriors“ šventė pergalę su sezono rekordu, o „Jazz“ naujokas pelnė 41 tašką (VIDEO, REZULTATAI)

Oklendo „Warriors“ ekipa pasismagino puolime ir 133:112 įrodė pranašumą prieš Orlando „Magic“.

NBA čempionai pataikė net 55 metimus iš žaidimo, o jie beveik visi buvo pataikyti po perdavimų. „Warriors“ atliko net 46 rezultatyvius perdavimus ir tai yra geriausias šio sezono rezultatas. „Warriors“ nedaug trūko ir iki visų laikų rekordo. Jis priklauso Milvokio „Bucks“ ekipai. Jie 1978 metais atliko 53 rezultatyvius perdavimus.

„46 rezultatyvūs perdavimai yra nenormalus rezultatas“,- taip po pergalės rėžė „Warriors“ strategas Steve‘as Kerras.

Stephenas Curry ir Draymondas Greenas atliko po 10 rezultatyvių perdavimų ir kartu jų padarė 20, kai visa „Magic“ ekipa savo sąskaitoje turi tik 23.

Nepaisant to, „Magic“ gretose puikias rungtynes sužaidė Aaronas Gordonas pelnęs 29 taškus (5/11 trit.), Evanas Fournier pridėjo 22 (4/6 trit.), Jonathano Simmonso sąskaitoje 18.

„Warriors“ ekipą į priekį vedė Klay Thompsonas su 27 taškais (11/14 metimai), Kevinas Durantas pridėjo 25 (10/11 dvit., 7 rez. perd.), S. curry sąskaitoje 23 (10 rez. perd.), Jordanas Bellas pridėjo 16.

Tuo tarpu naujoko Donovano Mitchello vedama Jutos „Jazz“ iškvojo penktąją pergalę iš eilės ir 114:108 pranoko Naujojo Orleano „Pelicans“.

Likus dar 5 minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos „Pelicans: pirmavo 96:90. Tada Derricko Favorso dėjimas sumažino atsilikimą iki 4 taškų. Rajonas Rondo su D. Mitchellu apsikeitė metimais iš po krepšio, tačiau jau tada D. Favorsas pelnė du taškus su pražanga ir „Pelicans“ pirmavo tik 1 taško skirtumu.

Vis dėlto „Pelicans“ smeigė tritaškį, tačiau likus 3 minutėms tuo pat atsakė ir D. Mitchellas, o kitoje atakoje po Joe Ingleso tritaškio „Jazz“ perėmė iniciatyvą. Dar DeMarcusas Cousinsas spėjo išlyginti rezultatą, tačiau tada „Jazz“ nutolo per kelis metimus ir iškovojo sunkią pergalę.

13 šaukimu šių metų NBA naujokų biržoje pasirinktas D. Mitchellas pelnė 41 tašką (7/13 dvit., 6/12 trit., 9/11 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvus perdavimus, po tris kartus suklydo ir prasižengė.

„Jazz“ naujokas atrodo gerai viso sezono metu ir renka po 16,4 taško, atkovoja po 3,1 kamuolio ir atlieka po 3,3 rezultatyvaus perdavimo.

Jam šiose rungtynėse puikiai talkino ir Alecas Burksas pelnęs 24 taškus, 18 pridėjo D. Favorsas (11 atk. k.), J. Ingleso sąskaitoje 13 taškų.

„Pelicans“ ekipoje išsiskyrė D. Cousinas pelnė 23 taškus (13 atk. k.), Anthony Davisas pridėjo 19 (10 atk. k.), E‘Twaunas Moore‘as pelnė 18, o Darius Milleris 15 taškų.

Detroito „Pitons“ 91:109 Vašingtono „Wizards“
Šarlotės „Hornets“ 100:105 Majamio „Heat“
Sakramento „Kings“ 107:106 Čikagos „Bulls“
San Antonio „Spurs“ 95:79 Memfio „Grizzlies“
Minesotos „Timberwolves“ 107:111 Oklahomos „Thunder“