„Warriors“ Vakarų konferencijos finalą pradėjo pergale Hiustone

NBA čempionės titulą ginanti „Golden State Warriors“ Vakarų konferencijos finalą pradėjo 119:106 įveikiant Hiustono „Rockets“ krepšininkus.

Serijoje iki keturių pergalių „Warriors“ pirmauja 1-0. Po pergalės Hiustone „Warriors“ perėmė namų aikštės pranašumą. Antrosios serijos rungtynės taip pat vyks Teksaso valstijoje.

Po pirmųjų dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus, tačiau „Warriors“ į priekį šovė po pertraukos, kai spurtavo 27:14 bei pabėgo 85:72.

Vis dėlto dar ketvirtajame kėlinyje „Rockets“ prisivijo (85:87), tačiau „Warriors“ dar kartą surengė spurtą 12:2, susikrovė dviženklę persvarą ir išlaikė ją iki rungtynių pabaigos.

Šiose rungtynėse netruko ir įvairių incidentų. Susitikime kilo aistros tarp Jameso Hardeno ir Draymondo Greeno, o po to susikivirčijo ir Chrisas Paulas su Kevinu Durantu.

Tai buvo vos pirmoji „Warriors“ serija nuo 2014-ųjų, kurią jie pradėjo išvykoje.

„Rockets“ gretose rezultatyviausias buvo J. Hardenas su 41 tašku (5/9 trit.), C. Paulas pridėjo 23 (11 atk. kam.), Ericas Gordonas 15, o Clintas Capela 12.

„Warriors“ ekipoje K. Durantas pelnė 37 taškus, Klay Thompsonas 28, Stephenas Curry 18 (8 rez. perd.), o Andre Iguodala 11.