„Warriors“ Vakarų konferencijos pusfinalį pradėjo užtikrinta pergale

Nors dar net ne visos komandos yra užbaigusios pirmąjį atkrintamųjų raundą, „Golden State Warriors“ ir Naujojo Orleano „Pelicans“ jau pradėjo savo antrąsias serijas.

Pirmajame tarpusavio susitikime užtikrintą pergalę 123:101 iškovojo „Warriors“.

NBA čempionai ir šiose rungtynėse vis dar vertėsi be traumuoto Stepheno Curry. Vis dėlto po rungtynių Steve‘as Kerras atskleidė, jog yra daug šansų S. Curry išvysti jau antrosiose serijos rungtynėse.

„Warriors“ nuo savo varžovų pabėgo antrajame kėlinyje. Sužaidus minutę rezultatas tarp komandų buvo lygus – 39:39. Tačiau „Warriors“ surengė žvėrišką spurtą 34:9 ir pabėgo nuo varžovų nepavejamai.

Nepaisant to „Warriors“ prie savo persvaros pridėjo dar 8 taškus per trečiąjį kėlinį ir rezultatas tapo triuškinamas – 103:74. Vis dėlto „Pelicans“ sugebėjo skirtumą šiek tiek sušvelninti.

76 taškus per pirmuosius du kėlinius ir 41 tašą vien per antrąjį pelniusi „Warriors“ pagerino komandos rezultatyvumo rekordus NBA atkrintamosiose.

„Pelicans“ gretose rezultatyviausias buvo Anthony Davisas su 21 tašku (10 atk. kam.), E‘Twaunas Moore‘as pridėjo 15, Jordanas Crawfordas 14, Jrue Holiday 11.

„Warriors“ ekipoje Klay Thompsonas pelnė 27 taškus, Kevinas Durantas 26 (13 atk. kam.), Draymondas Greenas 16 (15 atk. kam., 11 rez. perd.), Andre Iguodala 12, Quinnas Cookas 11, o Shaunas Livingstonas 10.