„Žalgirį“ palieka Steve‘as Vasturia

Šeštadienio popietę Kauno „Žalgiris“ pranešė, kad klubą palieką 26-erių gynėjas Steve‘as Vasturia. Skelbiama, kad amerikietis jau veda derybas su kita komanda, o dabartinė sutartis su Lietuvos čempionais nutraukta abipusiu susitarimu.

Gynėjas praėjusiame Eurolygos sezone iš viso sužaidė 19 rungtynių ir vidutiniškai pelnydavo po 2,5 taško ir atkovodavo po 0,9 atšokusio kamuolio. Tuo tarpu Lietuvos krepšinio lygoje 196 cm ūgio krepšininkas sužaidė 30 rungtynių per kurias vidutiniškai rinko po 6,1 taško ir atkovodavo po 2,3 kamuolio.

Steve‘as Vasturia tapo jau aštuntuoju žaidėju šią vasarą palikusiu Kauno „Žalgirį“. Lietuvos čempionai jau atsisveikino su Thomasu Walkupu, Nigelu Hayesu, Mariumi Grigoniu, Roku Jokubaičiu, Patricio Garino, Augustine‘u Rubitu ir Martinu Gebenu.

Vis tik prie kauniečių šią vasarą prisijungė Janis Strelniekas, Edgaras Ulanovas, Joshas Nebo, Mantas Kalnietis, Nielsas Giffey ir Tyleris Cavanaugh.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts