„Žalgirio” Eurolygos savaitės varžovų stovykloje vėl siaučia koronavirusas

Graikijos čempionų gretose - nauji koronaviruso atvejai

Praėjusią savaitę Lietuvos ir Kauno „Žalgirio” gerbėjai savo mylimos komandos Eurolygos kovose neišvydo. Kaune gruodžio 22d vakarą turėjusias vykti rungtynes nutraukė žinia, jog tos dienos varžovo Milano „Armani Exchange” gretose siaučia Covid-19 infekcija ir rungynės nukeliamos.

Šios savaitės varžovai Atėnų „Panathinaikos”, prieš kuriuos lapkričio 16 d. Lietuvos čempionai pasiekė pirmąją 2021-2022 metų Eurolygos sezono pergalę, taipogi yra koronaviruso infekcijos spąstuose.

Praėjusios savaitės susitikime prieš principinius varžovus iš Pirėjo „Olympiacos” „Panathinaikos” turėjo verstis be poros dėl viruso iš rikiuotės iškritusių žaidėjų, o naujausios žinios iš Graikijos žaliai baltų stovyklos skelbia, jog klubo lazaretą papildė dar dvi koronaviruso aukos.

Jei situacija iki ketvirtadienio vakaro, kuomet numatyta žaisti susitikimą Atėnų „O.A.K.A” arenoje, situacija pablogės ir atsiras naujų židinių Atėnų klube, realu, kad ir šis mačas gali būti nukeltas.

Pastaruoju metu plintant koronaviruso infekcijos atmainoms Senajame žemyne, vis daugiau įvairių lygų susitikimų yra nekeliama ir bent kol kas situacija sparčiai blogėja.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts