„Žalgiris“ Eurolygos reguliarųjį sezoną užbaigs vienuoliktas

„Žalgiris" Eurolygoje liks vienuoliktas

Eurolygos reguliarusis sezonas priartėjo prie finišo tiesiosios. Vienintelei jame rungtyniaujančiai Lietuvos ekipai – Kauno „Žalgiriui“, – jis baigsis jau šią savaitę namų maču su Atėnų „Panathinaikos“.

Tiesa, ši dvikova abiem žaliai baltoms ekipoms iš Lietuvos ir Graikijos bus tiesiog dvikova dėl garbės, kadangi turnyrine prasme rungtynės vertės neturės. Tiesa, „Panathinaikos“ dar turi miglotų vilčių pakilti aukščiau dabartinės 15-os pozicijos turnyro lentelėje, tačiau tos viltys yra daugiau teorinės.

Tuo tarpu kauniečiams viskas jau aišku – nepaisant paskutinio 34 turo mačo baigties su svečiais iš Graikijos, Martino Schillerio auklėtiniai liks 11-oje turnyro lentelės vietoje.

Tai paaiškėjo po to, kai Lietuvos čempionus dar žemyn galėję nustumti Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkai sekmadienio vakare namuose nusileido Vilerbano ASVEL 67:74. Tai buvo atkeltos 30 turo rungtynės.

Prieš sezoną „žalgirio“ vadovai deklaravo, kad tikslas yra iškovoti bent 18 pergalių reguliariajame Eurolygos sezone. Jei kauniečiams pavyks parblokšti „Panathinaikos“ Nemuno saloje balandžio 8 dieną, jų sąskaitoje bus 17 laimėjimų.

Atsižvelgiant į trenerių štabo permainas vasarą ir padidėjusią konkurenciją šiųmečiame Eurolygos sezone, toks pergalių skaičius vertintinas kaip pakankamai pozityvus.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts