„Žalgiris” į Stambulą išvyko be N. Wolterso ir P. Jankūno (Š.Jasikevičiaus komentaras)

Kauno "Žalgiris" į Eurolygos rungtynes Turkijoje išvyko be pagrindinio savo atakų organizatoriaus Nate‘o Wolterso ir kapitono Pauliaus Jankūno, kurie šįsyk nerungtyniaus dvikovoje su Stambulo "Daruššafaka".

Jankūnas praėjusią savaitę grįžo į rikiuotę ir žaidė prieš "Bayern", tačiau jo pasirodymas ilgai netruko ir komandos kapitonas vėl yra priverstas praleisti rungtynes, tiesa, P. Jankūnas jau turėtų būti pasiruošęs penktadieniui.

"Situacija tokia, kad jie nelabai gali. Su N.Woltersu jau žinojome, kad jo nebus, paliekame čia. Pažiūrėsime, kokia situacija bus ketvirtadienį. Dabar einame diena po dienos. Antanas jau vakar treniravosi ir tai darė gerai. Jeigu nebus nieko keisto, tai turėtų rytoj žaisti", – prieš išvykdamas į Stambulą teigė Šaras.

Kalbėdamas apie pačius oponentus, Šaras matė daug pasikeitimų: "Dabar, atėjus naujam treneriui, apie ją labai sunku kažką spręsti. Su juo buvo žaistos dvejos rungtynės ir abejas matėme. Kažkokių derinių liko senų, yra ir įvesta naujų. Gynybos sistema daugiau mažiau liko ta pati.

Tai labai atletiška komanda, kuri mėgsta žaisti greitą krepšinį. Kažkuo panaši į „Bayern“ savo atletiškumu ir puolime atkovotais kamuoliais. Tai komanda, kuri buvo labai arti pergalių, bet tų pergalių nepasiekė. Šiuo klausimu Eurolyga yra labai sunki. Laukia labai sunkios rungtynės, kaip ir kiekvienos išvykoje."

"Žalgiris" dvigubą Eurolygos savaitę pradės trečiadienio maču su "Daruššafaka", o penktadienį susigrums su Tel Avivo "Maccabi".

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts