„Žalgiris“ išvargo pergalę prieš „Lietkabelį“

Trečiadienio vakarą Lietuvos krepšinio lygoje sužaistos vienerios rungtynės. Kauno „Žalgiris“ namuose 70:68 (19:18, 16:15, 14:12, 21:23) po atkaklios kovos palaužė Panevėžio „Lietkabelio“ ekipą ir iškovojo 10-ąją pergalę iš eilės.

„Lietkabelis“ rungtynes pradėjo aktyviai ir nuo pat rungtynių pradžios stengėsi atakuoti iš trijų taškų zonos, tuo tarpu šeimininkai taškus rinko tik greitų atakų metu. Įpusėjus pirmajam kėliniui panevėžiečiai pirmavo 6 taškais, tačiau ketvirtį sėkmingiau užbaigę šeimininkai turėjo vos taško pranašumą.

Antrąjį ketvirtį vėl sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie surengė seriją 7:0 ir išsiveržė į priekį. Tačiau, kauniečiai, kaip ir pirmojo kėlinio pabaigoje paskutiniu metimu vėl susigražino pranašumą. Po ilgosios pertraukos aikštėje ir toliau užvirė lygi dvikova, tačiau įpusėjus trečiajam kėliniui „Žalgiris“ susikrovė 4 taškų pranašumą.

Panevėžio ekipa ketvirtąjį kėlinį pradėjo greitu tritaškiu ir sumažino atsilikimą iki minimalaus. Vis tik, „Lietkabelio“ metimai įpusėjus kėliniui skrido pro šalį, o tuo tarpu „Žalgirio“ krepšininkai sumažinę klaidų skaičių padidino pranašumą. Likus 30 sekundžių iki kėlinio pabaigos Lipkevičius smeigė tritaškį ir išvedė „Lietkabelį“ į priekį, tačiau iš karto po to Walkupas taip pat atsakė tolimu metimu ir rezultatas tapo 70:68. Lemiamos atakos metu „Lietkabelio“ ekipai nepavyko realizuoti tolimo metimo, o „Žalgiris“ šventė eilinę pergalę.

Nugalėtojus į pergalę vedė J. Lauvergne’o ir N. Hayeso duetas. Lauvergne’as per 27 žaidimo minutes pelnė 12 taškų (5/7 dvit., 2/2 baud.) ir atkovojo 6 kamuolius. Tuo tarpu Hayesas prie pergalės taip pat pridėjo 12 taškų (3/5 trit., 1/5 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Pralaimėtojų gretose labiausiai išsiskyrė Margiris Normantas, kuris per 28 žaidimo minutes pelnė 19 taškų (4/5 trit., 2/4 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.