„Žalgiris“ kelioms savaitėms prarado N. Woltersą (+ Š. Jasikevičiaus komentaras)

Kauno "Žalgiris" penktadienį į kovą prieš Podgoricos "Budučnost" taip pat stos nestipriausia sudėtimi – Nate'as Woltersas nepasirodys ant parketo.

Po vakarinės treniruotės Šarūnas Jasikevičius duodamas interviu pranešė, kad dėl kirkšnies traumos amerikietis nežais apie 2-3 savaites.

"Nate'as nežais. Jis jau savaitgalį žaidė su įplyšusia ar patempta kirkšnimi. Taip jau gaunasi, kad vėl turime visi pasitempti", – pranešė Š. Jasikevičius.

Kalbėdamas apie pačius varžovus, Šaras teigė: "Galvoju, kad dabar komanda nepriminė tos, kuri buvo sezono pradžioje. Prisidėjo keturi nauji žaidėjai, iš jų trys, kurie sukosi arba ateityje suksis aplink NBA.

Treneris visai naujas, tai pakeitus keturis žaidėjus yra visai naujos rolės. Galbūt išliko tik Earlo Clarko didelė rolė, o visa kita nuo pirmųjų rungtynių pasikeitė. Jie tikrai skina pergales ir jų sudėtis atrodo labai gera."

"Žalgiris" praėjusį savaitgalį patyrė nesėkmę KMT finale. Paklaustas, ar komanda padarė išvadas, strategas pareiškė: "Išvados gana paprastos, kaip ir visą sezoną. Daugumoje rungtynių turime pranašumą, bet nemokame užbaigti rungtynių.

Labai suprastėjo ketvirtuosiuose kėliniuose ir gynyboje, ir puolime. Labai sunku suprasti, kodėl taip yra, nes žaidėjai ketvirtajame kėlinyje nėra pavargę – esame viena iš daugiausiai Eurolygoje žaidėjus rotuojančių komandų."