„Žalgiris“ namuose nepasigailėjo „Pieno Žvaigždžių“

Lietuvos krepšinio lygoje dar vieną lengvą pergalę iškovojo Kauno „Žalgiris“ (29-3). Martino Shillerio auklėtiniai namuose 107:83 (24:26, 23:17, 37:13, 23:27) sutriuškino Pasvalio „Pieno Žvaigždžių“ (12-21) krepšininkus ir iškovojo aštuntąją pergalę iš eilės.

Rungtynių pradžioje kovingumą demonstravusi Pasvalio ekipa pirmavo bene visą pirmąjį kėlinį. Antrajame kėlinyje kauniečiai po truputį perėmė rungtynių kontrolę, tačiau prieš ilgąją pertrauką turėjo vos 4 taškų pranašumą. Vis tik, trečiajame kėlinyje „Žalgiris“ absoliučiai ėmė dominuoti ir išsiveržė į priekį net 28 taškais. Pranašumą lemiamame ketvirtyje išlaikę kauniečiai šventė užtikrintą pergalę.

Nugalėtojus į pergalę vedė Nigelis Hayesas, kuris vos per 15 žaidimo minučių pelnė 18 taškų (2/3 trit., 4/7 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 1 kamuolį ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėtojų gretose labiausiai išsiskyrė Yannickas Franke, kuris per 22 minutes pelnė 16 taškų (3/4 trit., 2/4 dvit., 3/3 baud), atkovojo kamuolį ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Sekančiuose rungtynėse Kauno „Žalgiris“ stos į kovą prieš Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkus.