„Žalgiris“ po atkaklios kovos palaužė „Olympiakos“

Dar vieną įspūdingą pergalę Eurolygoje iškovojo Kauno „Žalgirio“ (12-9) krepšininkai.

M. Schillerio auklėtiniai namuose 81:79 (26:20, 19:24, 18:16, 18:19) nugalėjo Pirėjo „Olympiakos“ ir atsitiesė po dviejų iš eilės patirtų pralaimėjimų.

Rungtynes abi komandos pradėjo lėtai ir praėjus beveik trims minutėms abi ekipos buvo pataikiusios vos po vieną metimą iš žaidimo. Įpusėjus kėliniui kauniečiai susikūrė kelias atakas ir susikrovė 7 taškų pranašumą.

Antrąjį rungtynių kėlinį „Žalgiris“ pradėjo turėdamas 6 taškų persvarą ir išlaikė ją didžiąją kėlinio dalį. Vis tik po Livio Jeano-Charleso metimo „Olympiakos“ pirmą kartą išsiveržė į priekį. Antrojo kėlinio pabaigoje M. Gebeno pelnytas dvitaškis vėl leido kauniečiams turėti minimalų pranašumą 45:44.

Trečiąjį kėlinį sėkmingiau sužaidė „Žalgirio“ krepšininkai, kurie savo pranašumą padidino dar dviem taškais 63:60.

Ketvirtajame kėlinyje vyravo emocijos. Likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos svečiai pirmavo 7 taškais. Laikrodžiui pradėjus tiksėti paskutiniąsias 2 minutes Joffrey Lauvergne’o dvitaškis ir Artūro Milaknio tritaškis sumažino atsilikimą iki 2 taškų.

Likus 22 sekundėms Augustine’as Rubitas gynyboje atkovojo kamuolį, o greitos atakos metu Joffrey Lauvergne’as išlygino rezultatą.

Rungtynių didvyriu tapo Thomas Walkupas, kuris likus trims sekundėms perėmė kamuolį ir pataikydamas dvitaškį iškovojo Kauno „Žalgiriui“ pergalę.

Kauniečių gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Joffrey Lauvergne’as, kuris per 24 žaidimo minutes pelnė 21 tašką (9/12 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir surinko 27 naudingumo balus.

„Žalgiris“: Jeffrey Lauvergne’as 21, Artūras Milaknis 11, Augustine’as Rubitas 10.

„Olympiakos“: Kostas Sloukas ir Georgios Printezis po 16, Sasha Vezenkovas 11, Vassilis Spanoulis 9.