„Žalgiris“ pristatė dar labiau išaugusį biudžetą

basket.lt

Trečiadienį surengtoje spaudos konferencijoje Kauno „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas pristatė 2019-20 metų sezono biudžetą.

LKL kovas jau pradėjęs ir Eurolygai besiruošiantis Kauno klubas gali pasigirti kiek išaugusiu biudžetu.

Jis šiame sezone sieks 11,9 mln. eurų. Žaidėjų ir trenerių algoms yra numatyta išleisti 8,5 mln. eurų. Praėjusį sezoną šioms reikmėms buvo išleista mažesnė 7,4 mln. eurų suma.

Dar 2 mln. eurų yra numatyti bendroms komandoms išlaidoms, 1,4 mln. eurų – klubo administracijai.

P. Motiejūnas atskleidė, kad planuotas biudžetas turėjo siekti 10,7 mln. eurų, tačiau dėl praėjusiame sezone išaugusios prekybos bilietais jis padidėjo 1,2 mln. eurų.

Pagal planą, „Žalgiris“ 2018-19 metų sezone iš bilietų turėjo surinkti 2,9 mln. eurų, tačiau suma viršijo lūkesčius – iš viso 4,6 mln. eurų.

Iš Kauno savivaldybės žalgiriečiai sulauks 2 mln. eurų paramos, 3,2 mln. eurų – iš rėmėjų ir reklamos paslaugų, TV teisių ir sportinių premijų suma sieks 1,2 mln. eurų, bilietų prekyba – 3,6 mln. eurų, dar 0,6 mln. eurų suma – iš žaidėjų perleidimo bei kitų pajamų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts