„Žalgiryje” nepritapęs E. Mudiay grįžta į NBA

E. Mudiay Kaune nepritapo

Kauno „Žalgirio” vasarą įsigytas ir potencialiu komandos lyderiu turėjęs būti Emmanuelis Mudiay Laikinojoje šalies sostinėje ilgai neužsibuvo. Martino Schillerio į Kauną atviliotas legionierius iš Kongo Demokratinės Respublikos sezono pradžioje sunkiai rasdavo savo vietą aikštėje, o „Žalgirio” vairą perėmus Jure Zdovcui netrukus buvo nuspręsta nutraukti sutartį su 25 metų afrikiečiu.

Per 6 LKL rungtynes E. Mudiay vidutiniškai rinko po 12,8 taško ir atlikdavo 4,5 rezultatyvaus perdavimo, o jo 5 rungtynių Eurolygoje vidurkiai buvo kur kas kuklesni: 7,4 pelnyto taško bei 3,2 rezultatyvaus perdavimo.

Vis dėlto, trumpai trukusi ir nesėkminga karjera Eurolygoje nesutrukdė šiam krepšininkui sugrįžti į NBA lygą. Skelbiama, kad 196cm ūgio gynėjas pasirašė 10 dienų laikinąjį kontraktą su Sakramento „Kings”.

Šio krepšininko paslaugų „karaliams” prireikė dėl traumų virtinės klube: šiuo metu komandai padėti negali De'Aaronas Foxas, Davionas Mitchellas, Terence'as Davisas, Louisas Kingas, Alexas Lenas, Neemiasas Queta ir Marvinas Bagley.

E. Mudiay NBA žaidęs yra ir anksčiau: nuo 2015 iki 2020 metų jis atstovavo Denverio „Nuggets”, Niujorko „Knicks” bei Jutos „Jazz” klubams.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts