„Zenit“ leido Kuzminskui padėti Lietuvos rinktinei rungtynėse su čekais

Atrankoje į 2023 metų FIBA Pasaulio taurę Lietuvos rinktinei padės Eurolygoje rungtyniaujantis Mindaugas Kuzminskas. Iki šiol daug klaustukų dėl žaidimo rinktinėje kėlęs krepšininkas pats patvirtino, kad prie komandos prisijungs lapkričio 29 d. rungtynėse su Čekijos nacionaline rinktine.

„Atsiradus teorinei galimybei prisijungti prie rinktinės, kartu su treneriu ir federacija pabandėme rasti kelių sužaisti bent antrose rungtynėse. „Zenit“ klubas bei Xavis Pascualis lanksčiai žiūrėjo į situaciją, tad man pavyks prisijungti komandos. Nors ir skrydžių bei kelionių gausis daug, tačiau tikiu, jog galiu būti naudingas rinktinei ir padėti siekti bendro tikslo“, – apie žaidimą rinktinėje kalbėjo Mindaugas Kuzminskas.

Praėjusią savaitę Kazys Maksvytis paskelbė sutrumpintą rinktinės sąrašą, o šiandien, Lapkričio 22 d. Lietuvos rinktinė susirinks į pirmąją bendrą treniruotę prieš ateinantį susitikimą su Bulgarijos krepšininkais. Mūšis dėl pirmosios pergalės įvyks lapkričio 26 d. 19.30 val., Klaipėdoje.

Antrasis atrankos mačas su čekais vyks lapkričio 29 d. 18.00 val. Opavos mieste (Čekijoje).

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts