Žvėriškas L. Jamesas vedė „Cavs“ į pergalę prieš „Thunder“, N. Jokičiaus trigubas dublis patiesė „Spurs“ (VIDEO, REZULTATAI)

Klivlendo „Cavaliers“ dar kartą įrodinėja, kad atsinaujinimas jiems išėjo į naudą. Šį kartą NBA vicečmpionai 120:112 palaužė Oklahomos „Thunder“.

Dar prieš mėnesį „Cavaliers“ tai pačiai „Thunder“ nusileido 124:148, tačiau nuo to laiko Klivlendo ekipa išmainė 6 žaidėjus, turi 4 naujokus ir, panašu, kur kas šviežesnę komandą.

LeBronas Jamesas trečiajame kėlinyje pataikęs visus 6 savo metimus pelnė 14 taškų ir padėjo savo ekipai susikrauti dviženklę persvarą – 78:68. Nors „Thunder“ dar iki kėlinio pabaigos sumažino deficitą iki 4, jiems rungtynių perlaužti nepavyko. L. Jamesas ketvirtajame kėlinyje neleido intrigai gyventi, kai po jo prasiveržimo „Cavs“ pirmavo 115:106.

Šiose rungtynėse L. Jamesas pelnė 37 taškus (11/16 dvit., 3/7 trit., 6/10 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir blokavo vieną metimą.

Butent L. Jamesas ir buvo rezultatyviausias savo ekipoje, J.R. Smithas pridėjo 18, Rodney Hoodas ir Jordanas Clarksonas po 14, Larry Nance‘as 13.

„Thunder“ komandoje Paulas George‘as pelnė 25 taškus, Carmelo Anthony 24, Stevenas Adamsas 22 (17 atk. kam.), Russellas Westbrookas 21 (12 rez. perd., 7 atk. kam.), Jerami Grantas 14.

Tuo metu Denverio „Nuggets“ ekipą į pergalę 117:109 prieš San Antonijaus „Spurs“ atvedė Nikola Jokičius.

Itin išskirtiniu ir universaliu žaidimu pasižymintis N. Jokičius eper 33 minutes pelnė 23 taškus (6/10 dvit., 2/5 trit., 5/6 baud.), atkovojo 13 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų. Tai jau ketvirtas serbo trigubas dublis šį sezoną.

Nors „Nuggets“ nesugebėjo atitrūkti iki ketvirto kėlinio, lemiamame ketvirtyje, visus reikalus išsprendė be didesnio vargo. Dar kėlinio pradžioje po Tony Parkerio dvitaškio „Nuggets“ atsiliko 91:94, tačiau po kelių akimirkų persvėrė rezultatą, o vėliau spurtavo 11:0, susikrovė 14 taškų pranašumą ir iškovojo užtikrintą pergalę.

„Nuggets“ komandoje N. Jokičius ir buvo rezultatyviausias su 23 taškais, Willas Bartonas pridėjo 20, Wilsonas Chandleris ir Jamalas Muuray po 17, Garry Harrisas 15, Trey Lylesas 11.

„Spurs“ ekipoje Joffrey Lauvergne pelnė 26 taškus (11 atk. kam.), Tony Parkeris pridėjo 17, Davis Bertanis ir Dejounte‘as Murray po 12.

Atlantos „Hawks“ 92:97 Milvokio „Bucks“
Hjustono „Rockets“ 126:108 Minesotos „Timberwolves“
Sakramento „Kings“ 114:109 Dalaso „Mavericks“