15-metė C. Gauff pasiekė dar vieną pergalę „Australian Open“ turnyre

Ir toliau tęsiasi fantastikas jaunosios tenisininkas žygis Australijoje, nors jai dar tik 15 metų. Cori Gauff (WTA 67) iš JAV per tris setus nugalėjo rumunę Soraną Cirsteą (WTA 74) ir pateko į sekantį etapą.

Galutinis rezultatas 4-6, 6-3, 7-5, o susitikimas truko 2 valandas ir 9 minutes.

Pirmame sete amerikietė savo progos išsiveržti į priekį neišnaudojo, o tuo pasinaudojo varžovė, kuri jau kitame geime palaužė jos padavimų seriją ir netrukus laimėjo partiją.

Sekantį setą jau geriau žaidė C. Gauff, kuri rado kaip palaužti priešininkės pavadimų seriją ir savo pranašumą išlaikė iki pabaigos. Tiesa, trečiasis setas kitaip nei pirmieji buvo kur kas kovingesnis, o rumunė buvo arti, kad sugadintų jaunuolės svajones, nes jau antrame geime turėjo pranašumą.

Visgi, S. Cirstea neišlaikė savo susikūrto pranašumo, o vėliau prieš pat pratęsimą leido varžovei išsiveržti į priekį ir pasiekti pergalę.

Įdomus faktas, kad JAV teniso žaidėjai, tai pirmasis kartas šiame turnyre ir ji jau uždirbo 124,138 $ ir 130 reitingo taškų.